PKP2018-medewerkerslijst

 

Ook dit jaar zal Pukkelpop weer beroep doen op talrijke vrijwilligers om het festival in goede banen te leiden, ook Real Kiewit zal weer zo'n 130 personen mogen aanleveren. Zoals elk jaar zal iedere medewerker van Real Kiewit een combi-ticket, ticket voor camping Relax (niet camping Chill) en t-shirt ontvangen.

De inschrijvingen zullen gebeuren volgens het "eerst komt, eerst maalt" principe. Leden van Real Kiewit kunnen inschrijven vanaf 01/04, vanaf 01/05 kan iedereen zich inschrijven.

 

Lees onderstaande info aandachtig.

Iedere medewerker dient nederlands te spreken.

Iedere medewerker (excl. leden Real Kiewit) zal een waarborg van 400 € dienen te storten en dit voor 01/06/18. Deze waarborg zal de week na Pukkelpop terug gestort worden indien je post correct uitgevoerd werd. Indien je je post door omstandigheden niet kan uitvoeren dien je zelf een vervanger te voorzien, de kaart blijft op de opgegeven naam staan. De wijziging van een medewerker dient steeds aan ons gemeld te worden, niet doorgegeven personen zijn NIET verzekerd !

Zodra je post definitief bevestigd is zal je gevraagd worden om de waarborg te storten.

Wordt de waarborg niet tijdig gestort komt je post terug ter beschikking voor andere kandidaten.

Via het online inschrijvingssysteem van Pukkelpop zullen in de maand juni 2 mails naar U verstuurd worden, het is dus belangrijk dat uw e-mailadres correct is evenals uw Rijksregisternummer. Onjuiste Rijkregisternummers worden door het systeem geweigerd, U kan zich ook niet voor meerdere posten of gelijktijdig nog voor andere verenigingen inschrijven. Het is Uw verantwoordelijkheid om de juiste gegevens in het systeem in te vullen en te controleren.

Alle tickets worden op naam afgeleverd en zijn strikt persoonlijk, bij inschrijving dien je de gebruiker van de kaart dus juist op te geven. Omwisselen van gebruiker is NIET mogelijk zonder tussenkomst van Real Kiewit en PKP.

Het doorverkopen van de tickets is verboden !

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Real Kiewit behoudt zich het recht personen te weigeren.

 

Kies een beschikbare post, download het onderstaande formulier en vul het compleet in. Stuur dit formulier naar ; pukkelpop2018@gmail.com

Sjabloon inschrijving PKP2018

De postnummers worden enkel gebruikt door Real Kiewit om de inschrijvingen en terugbetalingen van waarborgen te vergemakkelijken. Deze postnummers worden nadien dus niet gebruikt door PKP !!

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Medewerkerslijst Pukkelpop 2018        
  Definitieve versie     Medewerker
Postnr. Real Periode (dagen) Uur Plaats Naam Voornaam
           
Post 1a woensdagmorgen - woensdagavond 08.00-19.00 Europalaan - voorzijde verlinden evelyne
Post 1b woensdagmorgen - woensdagavond 08.00-19.00 Europalaan -   voorzijde tobback helen
           
Post 1c woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Europalaan - Kempische Steenweg van der auwera jesse
Post 1d woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Europalaan -   Kempische Steenweg tobback ulrik
           
Post 1e woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 coeymans eveline
Post 1f woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 daniels koen
           
Post 1g woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Schurgers Marijke
Post 1h woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Storms Luc
           
Post 1i woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Perrotti Francesco
Post 1j woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  eerdekens annelies
           
Post 1k woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Meert Bram
Post 1l woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Ramaekers Amélie
           
Post 1m woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Houbrechts Nele
Post 1n woensdagmorgen -   woensdagavond 08.00-19.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Smeets Saskia
           
Post 2a woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Europalaan -   voorzijde Ory Jan
Post 2b woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Europalaan -   voorzijde Pollers Carlo
           
Post 2c woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Verschueren Annebel
Post 2d woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Moureau Sophie
           
Post 2e woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Sarro Franco
Post 2f woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Dupont Kris
           
Post 2g woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Moureau Isabelle
Post 2h woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Withofs  Ine
           
Post 2i woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Vandebeek Bart
Post 2j woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Ory Jef
           
Post 2k woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Coosemans Ann
Post 2l woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Guisson Paul
           
Post 2m woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Tomkowiak Elsbieta
Post 2n woensdagavond -   donderdagmorgen 19.00-06.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Ilsen David
           
Post 3a donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Europalaan -   voorzijde Loiacono Toni
Post 3b donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Europalaan -   voorzijde Sonja Grondelaers
           
Post 3c donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Europalaan -   Kempische Steenweg anastasia loiacono
Post 3d donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Melotte Sarah
           
Post 3e donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Wynants Frank
Post 3f donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Cauberghe Mario
           
Post 3g donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Lynen Bart
Post 3h donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Bos peter
           
Post 3i donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Belen An
Post 3j donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Vreven Els
           
Post 3k donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang loiacono alessandra
Post 3l donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang schillaci alessandro
           
Post 3m donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Jasmien  Vanbaelen
Post 3n donderdagmorgen -   donderdagnamiddag 06.00-15.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Callewaert Stijn
           
Post 4a donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Europalaan -   voorzijde Es Alieke
Post 4b donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Europalaan -   voorzijde Wevers Tim
           
Post 4c donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Europalaan -   Kempische Steenweg Smolders  Toontje
Post 4d donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Europalaan -   Kempische Steenweg Motmans Martine
           
Post 4e donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Vanbrabant Jolien
Post 4f donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Feytongs Ines
           
Post 4g donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Potargent Kristel
Post 4h donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Stulens  Johan
           
Post 4i donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Maes Lara-Elisa
Post 4j donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Wouters Maarten
           
Post 4k donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Maes Lorijn
Post 4l donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Deckers Mirthe
           
Post 4m donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Vanstraelen Hendrika
Post 4n donderdagnamiddag -   donderdagavond 15.00-23.50 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Leen Steffanie
           
Post 5a donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Europalaan -   voorzijde Hendrikx Peggy
Post 5b donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Europalaan -   voorzijde Cox Johanna Henrica
           
Post 5c donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Colaers Andrea
Post 5d donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Goosens René
           
Post 5e donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Holsteyns Davy
Post 5f donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Huysmans Annemarie
           
Post 5g donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Holsteyns  Evy
Post 5h donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Bogaers Kristof
           
Post 5i donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Verlaak Jürgen
Post 5j donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Heyligen Anne
           
Post 5k donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Meus  Petra
Post 5l donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Loysch  Ine
           
Post 5m donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Daniels An
Post 5n donderdagavond -   vrijdagmorgen 23.50-11.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Vander Linden Sophie
           
Post 6a vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Europalaan -   voorzijde Dewael Annabel
Post 6b vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Europalaan -   voorzijde Punie Vincent
           
Post 6c vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Raison Jolie
Post 6d vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Polling Dieter
           
Post 6e vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Marzo Sabina
Post 6f vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 adamczyk Inge
           
Post 6g vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 loiacono Lucia
Post 6h vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 barbara angelika
           
Post 6i vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  lise swennen
Post 6j vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  dorien hendrix
           
Post 6k vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Konings Steven
Post 6l vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Konings Gaston
           
Post 6m vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Van Elsen Marloes
Post 6n vrijdagmorgen -   vrijdagavond 11.00-22.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Bernaerts Piet
           
Post 7a vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Europalaan -   voorzijde Cosemans Martijn
Post 7b vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Europalaan -   voorzijde Van Nuffel Lore
           
Post 7c vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Schroyen  ronny
Post 7d vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Trabelsi Redwan
           
Post 7e vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Vanderhoydonck Johan
Post 7f vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Trippas Kim
           
Post 7g vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Kevin  Clerckx
Post 7h vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Max  Pili
           
Post 7i vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Kreemers Lize
Post 7j vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Braekers Arnaud 
           
Post 7k vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Vanderbiesen Ine
Post 7l vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Vanherle wendy
           
Post 7m vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Pirotte Niels
Post 7n vrijdagavond -   zaterdagmorgen 22.00-09.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Vanbrabant Kirsten
           
Post 8a zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Europalaan -   voorzijde Kenis Karl
Post 8b zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Europalaan -   voorzijde Kenis Brecht
           
Post 8c zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Robyns  Mathilde
Post 8d zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Robyns  Lieve
           
Post 8e zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Cosco Michael
Post 8f zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Habex Mathijs
           
Post 8g zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Blommen Marlies
Post 8h zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Vanhoudt Jens
           
Post 8i zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Vanné Joris
Post 8j zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Minten Nathalie
           
Post 8k zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Rosanna Cinquegrani
Post 8l zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Uytterhoeven Liesje
           
Post 8m zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Neven Ann
Post 8n zaterdagmorgen -   zaterdagavond 09.00-20.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Knapen Rudi
           
Post 9a zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Europalaan -   voorzijde Bloemen Karel
Post 9b zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Europalaan -   voorzijde Schroyen Marc
           
Post 9c zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Darcis An
Post 9d zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Europalaan -   Kempische Steenweg Lambrigts Jan
           
Post 9e zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Tricarico Albano
Post 9f zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 1 Maerien Annick
           
Post 9g zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Philips Johan
Post 9h zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Walenstraat -   Bedrijfstraat 2 Jansen Kathy
           
Post 9i zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Maarten Vanderhoydonck
Post 9j zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Kiewitstraat -   Borggravevijverstraat  Lenka Luyck
           
Post 9k zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Bernadette Roeges
Post 9l zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Slangbeekweg -   Spoorwegovergang Ward Martens
           
Post 9m zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Vuerstaek Kim
Post 9n zaterdagavond -   zondagmorgen 20.00-07.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Theunissen Tim
           
Post 10a zondagmorgen -   zondagnamiddag 07.00-15.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Vanrijkel Diane
Post 10b zondagmorgen -   zondagnamiddag 07.00-15.00 Berkenlaan - H.   Dunantlaan Muls Fabienne